Kontaktní údaje

Masopust, o.p.s.
Anenské náměstí 209/5, 110 00 Praha
Eliadova knihovna (Divadlo Na zábradlí)


IČ: 24772399
číslo účtu: 2535451309/0800


info@maso-pust.cz


Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit online v předprodejní síti GoOut nebo na pokladně Divadla Na zábradlí.


Základní cena vstupenky na Fredyho a Přípravy na všechno je 350 Kč, na ostatní inscenace 290 Kč. Na pokladně Divadla Na zábradlí lze koupit také vstupenky na zvýhodněnou cenu - student (s platným studentským průkazem) 170 Kč, senior od 65 let 170 Kč, ZTP a ZTP/P (s platným průkazem) 100 Kč. Pro hromadné objednávky více než 10 ks vstupenek nás neváhejte kontaktovat na info@maso-pust.cz. Studenti uměleckých škol (s platným studentským průkazem) si mohou na pokladně Divadla Na zábradlí zajistit 30 min před představením vstupenku za 50 Kč.


V případě zrušení představení vám bude vstupné za vstupenky, které byly zakoupeny online přes GoOut, vráceno ve formě poukazu na příští nákup vstupenek. Vstupenky koupené na pokladně Divadla Na zábradlí je nutné vrátit právě tam.


Poukazy GoOut

Pokud někomu chcete darovat vstupenky na Masopust a nechcete vybírat konkrétní termín, je ideálním řešením GoOut poukaz. Na webu GoOutu zvolte, v jaké hodnotě jej chcete pořídit, a obdarovaný už si pomocí kódu uvedeného na poukazu vybere titul a termín sám dle svého uvážení. Poukaz lze uplatnit online na GoOut i při nákupu na pokladně Divadla Na zábradlí.


Merch

Masopustí merch si dojtěte vybrat osobně na pokladně Divadla Na zábradlí (kniha MasoX, limitovaná edice zápisníků s designem našich inscenací) nebo si jej objednej pohodlně z 2market.cz (kniha Masox, tričko MasoX).


Kontakty pro novináře a pořadatele zájezdů a festivalů

Majda Bejdáková
604 276 907
majda.bejdakova@maso-pust.cz


Veronika Svobodová
602 804 802
veronika.svobodova@maso-pust.cz