Kontaktní údaje

Masopust, o.p.s.
Anenské náměstí 209/5, 110 00 Praha
Eliadova knihovna (Divadlo Na zábradlí)


IČ: 24772399
číslo účtu: 2535451309/0800


info@maso-pust.cz


Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit online v předprodejní síti GoOut nebo na pokladně Divadla Na zábradlí.


Každý, kdo si na pokladně Divadla Na zábradlí najednou koupí/vyzvedne dvě vstupenky nebo ukáže, že si dvě vstupenky na libovolné představení z našeho repertoáru zakoupil online, dostane jako poděkování knihu MasoX plnou rozhovorů a fotek mapujících 10 let existence Masopustu.


Základní cena vstupenky na Fredyho, Přípravy na všechno a Ženeta je 350 Kč, na Tisíce radostí 290 Kč a na Deklaraci závislostí 250 Kč. Na pokladně Divadla Na zábradlí lze koupit také vstupenky na zvýhodněnou cenu, a to v kategoriích student (s platným studentským průkazem), senior od 65 let a ZTP+ZTP/P (s platným průkazem). Pro hromadné objednávky více než 10 ks vstupenek nás neváhejte kontaktovat na info@maso-pust.cz. Studenti uměleckých škol (s platným studentským průkazem) si mohou na pokladně Divadla Na zábradlí zajistit 30 min před představením vstupenku za 50 Kč.


V případě zrušení představení vám bude vstupné za vstupenky, které byly zakoupeny online přes GoOut, vráceno ve formě poukazu na příští nákup vstupenek. Vstupenky koupené na pokladně Divadla Na zábradlí je nutné vrátit právě tam.


Poukazy GoOut

Pokud někomu chcete darovat vstupenky na Masopust a nechcete vybírat konkrétní termín, je ideálním řešením GoOut poukaz. Na webu GoOutu zvolte, v jaké hodnotě jej chcete pořídit, a obdarovaný už si pomocí kódu uvedeného na poukazu vybere titul a termín sám dle svého uvážení. Poukaz lze uplatnit online na GoOut i při nákupu na pokladně Divadla Na zábradlí.


Merch

Vedle knihy MasoX najdete na pokladně Divadla Na zábradlí limitovanou edici zápisníků s designem našich inscenací, které vznikly ve spolupráci s Papelote.


Kontakty pro novináře a pořadatele zájezdů a festivalů

Majda Bejdáková
604 276 907
majda.bejdakova@maso-pust.cz


Veronika Svobodová
602 804 802
veronika.svobodova@maso-pust.cz