Milí diváci,
po důkladném zvažování jsme se rozhodli, že rok 2024 bude náš poslední, završující. Masopust nám po mnoho let dával prostor pro jedinečné hledání podob divadla, které nám dává smysl, nezůstává u zavedených jistot, přináší dramaturgické, inscenační i herecké objevy, naplňuje nás a snad i diváky. Vážíme si té možnosti natolik, že ji nechceme dělat “napůl”, v omezených podmínkách, jako “vedlejšák”. Současně k ukončení přistupujeme s vědomím toho, že se některé věci jednoduše časem završí…


S vřelými díky, že jste v tom byli s námi, vás chceme k tomuto poslednímu roku pozvat jako ke společné oslavě 16 let naší existence. Chystáme debaty a další doprovodné programy k reprízám a derniérám našich stávajících inscenací. Připravujeme také několik nových projektů, se kterými se s vámi budeme loučit. Stay tuned. Pokud byste měli k našemu poslednímu roku návrhy a přání, pište nám!


Děkujeme vám za dlouholetou podporu, která byla v některých momentech opravdu zásadní. Byla radost se s vámi setkávat. A ještě bude.


Těšíme se na poslední leč!


Masopust